Ma-Ga MKJ2-250.2 Szatkownica

Szatkownica MKJ2-250.2
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4 913,85 zł 5 781,00 zł 4913.85
Cena netto: 3 995,00 zł 4 700,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Ma - Ga
Kod produktu: MKJ2-250.2
Pin It

Opis

 

 

Szatkownica do warzyw MKJ2 - 250.2 jest maszyną umożliwiającą szatkowanie warzyw i owoców oraz rozdrabnianie żółtego sera.
Urządzenie zasilane jest z sieci jednofazowej 230V/50Hz i posiada regulację obrotów szatkowania w zakresie 0 – 350 obr/min. Regulacja obrotów szatkowania pozwala na optymalne dopasowanie urządzenia do rodzaju rozdrabnianych warzyw, owoców i serów zapewniając jednocześnie wysoką jakość szatkowania. Z uwagi na wysoką jakość i wydajność szatkowania, urządzenie przeznaczone jest do użytku w placówkach zbiorowego żywienia takich jak: restauracje, hotele, szpitale, stołówki, pizzerie, bary szybkiej obsługi, jednostki wojskowe jak również w barach sałatkowych, zakładach przetwórstwa owocowo-warzywnego i w kuchniach cateringowych. Urządzenie, wraz z zestawem tarcz, posiada możliwie najwyższą skuteczność i wysoką jakość szatkowania oraz zapewnia obniżenie kosztów i czasu przygotowania posiłków. 
Szatkownica wyposażona w duży wsyp i koryto, o gładkich powierzchniach i zaokrąglonych brzegach, mieszczące większość produktów w całości.
Tarcze tnące są łatwe do wymiany. W prosty sposób montuje się je na wałku wyjściowym przekładni poprzez zamek bagnetowy. Podczas pracy tarcza tnąca sama blokuje się na wałku.
Dostępny jest szeroki asortyment tarcz tnących obejmujący plastry, plastry faliste, plastry regulowane, słupki, frytki, wiórki, miazgę,
kostkę, tarcze sierpowe, wyposażonych w wymienne ostrza i elementy ścierne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, hartowane i precyzyjnie ostrzone. Tarcze kostki dostosowane do szatkowania warzyw surowych i gotowanych.

WAŻNE!!! Szatkownica sprzedawana jest bez tarcz. Tarcze sprzedawane są osobno.

Elementy szatkownicy mające bezpośredni kontakt z rozdrabnianą żywnością wykonano z blachy nierdzewnej.

Maszyna spełnia standardy CE w zakresie bezpieczeństwa i higieny. 


Dane techniczne:

Moc: 550 W

Wymiary: 365 (F) x 463 (A) x 648 (I) mm

Rozstaw Nóżek: 225 (H) x 269 (D) mm

Średnica tarczy tnącej: 264 mm

Obroty tarczy tnącej: Regulowane w zakresie 0-350 obr./min. zgodnie z kierunkiem strzałki na puszce zasypowej poprzez zastosowanie przemiennika częstotliwości (falownika)

Wydajność: 100 – 300 kg/h w zależności od zastosowanej tarczy tnącej

Zasilanie: 230V 50Hz 1 faza

Ciężar: 28 kg maszyna bez tarcz


Konserwacja:

Elementy maszyny stykające się z żywnością myć codziennie, po myciu osuszyć.

Zabrania się mycia całej maszyny strumieniem wody.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl