O firmie

Hurtownia Skorpion powstała w maju 1992r.

W ciągu swojej, już kilkudziesięcioletniej działalności, zawsze staraliśmy się spełniać życzenia naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Cel ten mogliśmy osiągnąć dzięki fachowej profesjonalnej obsłudze oferowanej przez wszystkich naszych pracowników. Zaufanie i uznanie jakim cieszy się Hurtownia Skorpion na rynku wyposażenia sklepów i gastronomii jest wynikiem dużego potencjału, możliwości oraz umiejętności właściwego rozpoznania potrzeb naszych klientów.

Nasza oferta handlowa skierowana do Państwa obejmuje nie tylko produkty cechujące się wysokimi walorami estetycznymi, ale także prezentujące najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W trosce o naszego Klienta stawiamy wysokie wymagania jakościowe oferowanych przez nas produktów, a nasza długa obecność na rynku pozwala na utrzymanie cen na poziomie zadowalającym naszych Kontrahentów.

Pragniemy służyć pomocą i towarzyszyć Państwu na ścieżce zawodowej, począwszy od rodzącego się pomysłu na posiadanie własnego sklepu czy punktu gastronomicznego, poprzez etap realizacji tej idei, aż do obsługi pogwarancyjnej. Kierując kroki do Hurtowni Skorpion mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, transport zakupionego towaru oraz profesjonalny montaż.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy również bezpłatne projektowanie, które na bazie naszego długoletniego doświadczenia pozwoliło wielu naszym klientom zrealizować swoje marzenie posiadania własnej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl