Czas i koszty dostawy
Koszt przesyłki uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Podczas zakupów możesz zdecydować jaką formę przesyłki preferujesz.

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
do 30 kg 16,90 zł 24,90 zł
powyżej 30 kg  Koszt uzgadniany indywidualnie
Zakupu powyżej 1000 zł netto (1230 zł brutto)
Wysyłka GRATIS!!!
 
Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności towarów w naszym magazynie i w magazynach producentów - wynosi standardowo od 3 do 14 dni roboczych.
Okres realizacji zamówienia ulega wydłużeniu w przypadku towarów wykonywanych na zamówienie o czym Zamawiający jest informowany mailowo, telefonicznie, a także w opisie produktu.  

Przesyłki zagraniczne i przesyłki ważące powyżej 30 kg - koszty transportu kalkulowane są indywidualnie.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@skorpion.info.pl


Każde zamówienie wymaga potwierdzenia od osoby zamawiającej poprzez kliknięcie w link potwierdzający zamówienie otrzymanym na maila podczas składania zamówienia. 

W szczególności dotyczy to przesyłek wysyłanych za pobraniem. W przypadku braku potwierdzenia przesyłki pobraniowej nasza obsługa próbuje nawiązać kontakt z zamawiającym drogą telefoniczną i mailową. W przypadku braku kontaktu ze strony osoby zamawiającej do 7 dni roboczych zamówienie zostaje anulowane i jego realizacja została przerwana.


Wysyłka jest realizowana, gdy tylko Twoje środki ukażą się na naszym koncie. Jeżeli zależy Ci na szybkiej wysyłce produktów, możesz wysłać nam potwierdzenie płatności(wydruk z banku lub zrzut ekranu), dzięki czemu Twoje zamówienie zostanie zrealizowane od razu. W takim przypadku radzimy nawiązać telefoniczny kontakt z naszą obsługą sklepu internetowego sklep@skorpion.info.pl. Dla sprawniejszej obsługi i uniknięcia pomyłki radzimy przygotować numer Państwa zamówienia.

Niezwłocznie po wysyłce zamówienia, poinformujemy Cię o tym drogą mailową. E-mail ten będzie zawierać informacje dotyczące przesyłki, a także numer przesyłki i link do strony internetowej kuriera (o ile informacje te będą dostępne).

Dokładamy zawsze wszelkich starań, aby zamówiony produkt został dostarczony w czasie określonym w potwierdzeniu zamówienia. Czas ten uzależniony jest od wybranej przez Ciebie przez formy płatności i wysyłki a także od dostępności samego towaru (o czym zawsze informujemy stosownym e-mailem bądź drogą telefoniczną).

Wysyłając zamówione produkty korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich. Przy dostawie konieczne jest potwierdzenie odbioru własnoręcznym podpisem. Prosimy upewnić się, że pod adresem wyszczególnionym jako adres do doręczenia będzie obecny ktoś, kto może przyjąć i potwierdzić odbiór przesyłki. Jeżeli w momencie dostawy pod danym adresem nie ma nikogo, zostaniesz poproszony (telefonicznie lub za pośrednictwem karty informacyjnej zostawionej w skrzynce pocztowej) o wyznaczenie kolejnego terminu doręczenia.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawidłowego adresu doręczenia, a jeśli sytuacja taka zaistnieje, może ona spowodować wzrost opłat, którymi zostanie obciążony.


W trosce o maksymalne zadowolenie z dokonanego w naszym sklepie zakupu mamy ogromną prośbę:

Przy odbiorze przesyłki zawsze sprawdź jej stan!

Sprawdź dokładnie stan opakowania zewnętrznego:

  • czy opakowanie nie jest uszkodzone, przedarte, wgniecione, przedziurawione lub zamoczone;
  • czy taśmy zabezpieczające przesyłkę nie są poprzerywane lub poprzecinane.

Jeśli wszystko jest w porządku, podpisz list przewozowy. W przypadku, gdy wybrałeś płatność za pobraniem przekaż kurierowi należną kwotę.

O każdym zastrzeżeniu w stosunku do stanu opakowania lub zawartości przesyłki powiadom nas najpóźniej w ciągu 24 godzin. W tym celu wyślij do nas wiadomość  za pomocą mail na adres sklep@skorpion.info.pl. W wiadomości podaj numer zamówienia, napisz co się dokładnie stało. W załączeniu wyślij zdjęcia uszkodzonego opakowania z każdej strony (w szczególności uszkodzone miejsca) oraz wnętrza pudełka wraz z wypełnieniami (folie bąbelkowe, styropian itp.). Napisz także czy oczekujesz wymiany towaru, czy zwrotu pieniędzy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl